Постачання газу

Споживач має право укласти договір про постачання природного газу з будь-яким постачальником

Приєднуйтесь

Турбуючись про клієнтів компанія розробила можливість укладення договору в найбільш простий і зручний спосіб. Клієнтам пропонується постачання на основі стандартизованих продуктів, при цьому зберігається можливість вибору конкретного продукту, який клієнту найбільше підходить.  

Для укладення договору вам необхідно заповнити Заяву-приєднання та Графік споживання та підписавши їх направити електронною поштою адреси за посиланням. Протягом 2-х робочих днів Вам буде направлено пропозицію з індивідуальними умовами. 

Ви маєте можливість також надати необхідні документи в Енергофісі нашої компанії та одразу отримати індивідуальні умови і оформлений комплект документів. 

 

Більш детальні інструкції можна проглянути в Пам’ятці. 

Придбати газ
ВАЖЛИВО! Укладення договору на постачання природного газу споживачу здійснюється за умови наявності у споживача чинного договору транспортування (розподілу) природного газу та присвоєння споживачу оператором газотранспортної (газорозподільчої) системи персонального ЕІС-коду як суб’єкту ринку природного газу.

Індивідуальний підхід

Ми постійно вдосконалюємо наші сервіси та прагнемо зробити їх зручними та зрозумілими. Фахівці YASNO уважно стежать за змінами на ринку газу, щоб забезпечувати клієнтам його безперебійне постачання та найбільш вигідні умови співпраці.